Kalendář akcí 2015
|
|
|
|
9.4. |
Kutná Hora HZS |
školení rozhodčích PS vč. zkoušek |
15.00 |
10.4. |
Kácov |
setkání Zasloužilých hasičů a funkcionářů |
13-18 |
11.4. |
Nové Dvory |
SŽO |
|
12.4. |
Církvice |
ZPV - branný závod mladých hasičů |
9.00 |
|
|
|
|
16.4. |
Kutná Hora HZS |
rada velitelů |
18.00 |
|
|
|
|
18.4. |
Srby - okres Kladno |
Krajské shromáždění delegátů |
|
18.4. |
Hostovlice |
Pohár starosty obce Hostovlice |
11.00 |
19.4. |
Čestín |
pietní akt F. Procházka |
14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24,4. |
|
|
|
25.4. |
Vysoká |
běh na rozhlednu + děti |
9.00 |
|
Malešov |
Hasičovo srdce - noční akce |
20.00 |
26.4. |
|
|
|
|
|
|
|
1.5. |
|
|
|
2.5. |
|
|
|
3.5. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.5. |
Krchleby |
okrsková soutěž č. 6 |
13.00 |
9.5. |
|
|
|
10.5. |
Církvice |
1. kolo MH Soptík |
|
|
|
|
|
16.5. |
Kácov |
Oslavy 140 let |
|
16.5. |
Vlastějovice KHL 1 |
|
13.00 |
17.5. |
|
okres PS Kolín |
|
|
|
|
|
23.5. |
Žleby |
Plamen Okresní kolo + Soptík 2. kolo |
|
23.5. |
Drahobudice KHL 2 |
|
13.00 |
|
|
|
|
24.5. |
|
|
|
|
|
|
|
30.5. |
Krchleby |
okresní kolo PS |
|
31.5. |
|
|
|
|
|
|
|
6.6. |
Potěhy |
Noční soutěž |
19.00 |
6.6. |
Uhl. Janovice - Žíšov |
Soptík 3. kolo |
|
6.6. |
|
|
|
6.6. |
Krchleby |
Krchlebská věž |
|
7.6. |
Zibohlavy KHL 3 |
|
13.00 |
|
|
|
|
13.6. |
Svatý Mikuláš |
Soptík 4. kolo |
|
13.6. |
Nymburk |
|
|
14.6. |
Nymburk |
|
|
16.6. |
Kutná Hora |
okresní revizní rada |
15.00 |
|
|
|
|
20.6. |
Záboří nad Labem |
1 kolo okrskové soutěže |
|
20.6. |
Křesetice KHL 4 |
|
13.00 |
21.6. |
Kolín |
|
|
|
|
|
|
26.6. |
|
|
|
27.6. |
|
|
|
28.6. |
|
|
|
|
|
|
|
4.7. |
Červený Hrádek KHL 5 |
|
13.00 |
5.7. |
|
|
|
6.7. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.7. |
|
|
|
12.7. |
|
|
|
|
|
|
|
18.7. |
|
|
|
19.7. |
|
|
|
|
|
|
|
25.7. |
|
|
|
26.7. |
|
|
|
|
|
|
|
1.8. |
Prostřední Ves |
Memoriál Františka Brože |
|
2.8. |
|
|
|
|
|
|
|
8.8. |
|
|
|
9.8. |
|
|
|
|
|
|
|
15.8. |
|
|
|
16.8. |
|
|
|
|
|
|
|
22.8. |
Nové Dvory KHL 6 |
začátek soutěže v řešení (13.00 nebo 20.00) |
|
23.8. |
|
|
|
|
|
|
|
29.8. |
|
130 let Zruč |
|
30.8. |
|
|
|
|
|
|
|
5.9. |
Krchleby KHL 7 |
|
13.00 |
5.9. |
Bernardov |
okrsková soutěž č.1 - II. kolo |
|
6.9. |
Kácov |
Soptík 5. kolo |
|
|
|
|
|
12.9. |
Močovice |
Močovská proudnice |
13.00 |
13.9. |
Močovice |
Soptík 6. kolo - závěr |
|
|
|
|
|
19.9. |
Kořenice KHL 8 |
|
10.00 |
20.9. |
|
|
|