Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo KHL - Horka II.

5. 6. 2011

 

2 kolo KHL v Horce II.

 

Netradičně v neděli se na druhé kolo KHL sjela soutěžní družstva do Horky II. Sobotní termín měla rezervovaný Krchlebská věž. V Horce se konalo poslední kolo loňského ročníku a na zdejší hasičský areál se určitě všichni těšili. Jako první na start nastoupili domácí a svůj pokus díky přisátému koši ke kádi nedokončili. To asi trochu předznamenalo nevýrazné pokusy v průběhu celé soutěže. U obou kategorií jsme určitě viděli i chyby u družstev, která patří do špičky naší ligy. To se netýká Zibohlavských kluků (to jsou prostě roboti ) ty dali čas 24,42s . Náš tým, se dával do kupy v průběhu týdne, znovu bez tréninku a se staronovým členem na savcích Pepou Bednárkem, jsme šli na start jako desátí. Po trochu delším nabírání (určitě lepším než v prvním kole) a delším stříkání (také určitě lepším než v prvním kole) jsme zastavili časomíru na čase 32,43s. To nám stačilo celkově na  5.místo a s tím jsme dnes určitě spokojený. Máme za sebou druhé kolo, tabulka se díky výpadkům některých družstev trochu zamotá, a já doufám, že se naše družstvo příště zase o něco zlepší.

 

Medailové pozice v obou kategoriích:

Muži:

1.    Zibohlavy

2.    Radovesnice

3.    Nové Dvory

 

Ženy:

1.    Uhlířské Janovice

2.    Červený Hrádek

3.    Zibohlavy

 

Náhledy fotografií ze složky KHL Horka II.