Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo KHL - Křesetice

6. 9. 2011

 

KHL Křesetice

 

Sedmé kolo zavedlo družstva KHL po roce znovu na hřiště do Křesetic. Počasí si křeseťáci objednali téměř letní a to jim také vyšlo. V tomto slunečném počasí se sjelo 19 družstev mužů a 12 družstev žen. Naše družstvo dorazilo na soutěž po dlouhé době ve složení jen ze členů našeho sboru . Pokus o svolání tréninku před soutěží dopadl, jako všechny pokusy v této sezoně bledě a tak jsme šli na věc naostro . Útok jsme zaběhli v našem standardním průměru a čas 31.87s je náš druhý nejlepší v letošním ročníku KHL.

 Naše sestava:

Patrik Richard

Zdeněk Suchomel

Tomáš Moravec

Tomáš Petráček

Josef Vlach

Roman Kratochvíl

Josef Bednárek

 

Máme před sebou ještě jedno kolo, které bude 17.9. v  Krchlebech (začátek již v 10.00 hodin)

 

 

Náhledy fotografií ze složky 7. kolo KHL - Křesetice