Jdi na obsah Jdi na menu
 


Braňáky a zkoušky odbornosti

15. 4. 2014

 

 
Máme za sebou dva braňáky a zkoušky odbornosti.
 
V pátek 28. 3. se běžel noční braňák v Církvici a hned po týdnu se v sobotu 5. 4. běžel klasický braňák v Sudějově. Noční, je vždy příjemné zpestření a zároveň generálka na ten klasický. Náš sbor na této akci reprezentovala tři družstva a vzhledem k tomu, že tuto disciplínu trénujeme jen okrajově, tak jsme si vedli dobře. Škoda, že o týden později jsme postrádali 6 dětí a to už je hodně znát. V Sudějově jsme museli poskládat hlídky jinak a to i za cenu, že za kategorii starších běžely šestileté děti. Ale, i přes tento „hendikep“ děti předvedly solidní výkony a všem našim závodníkům patří mé poděkování.
To patří samozřejmě i všem vedoucím, kteří se podílejí na přípravě a trénincích.
A aby toho nebylo málo, tak se v pondělí 7.4 se účastnily některé z našich dětí zkoušek odbornosti. Tyto zkoušky se konaly na stanici HZS v Kutné Hoře.  Všechny děti z našeho sboru zkoušky odbornosti splnily bez větších problémů .
 
 

jméno
příjmení
kategorie
odbornost
Iveta
Čochnářová
starší
preventista
 
Simona
Moravcová
starší
preventista
 
Hana
Urbánková
starší
preventista
 
Marta
Potměšilová
starší
preventista
 
Klára
Čochnářová
dorost
kronikář
 
Kateřina
Jiráková
dorost
kronikář
 
Andrea
Lanková
dorost
preventista
 
Pavel
Píška
mladší
preventista
junior
Karolína
Kvačková
mladší
preventista
junior
Marek
Vavřička
mladší
strojník
junior
Eliška
Píšková
mladší
kronikář
 
Petr
Vlček
mladší
strojník
junior
Karel
Kvaček
mladší
strojník
 
Aneta
Vavřičková
mladší
preventista
 

 
 
 

Náhledy fotografií ze složky braňáky a odborky