Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český den proti rakovině

19. 5. 2011

 

ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ

 

Ve středu 11.5. se náš sbor již po třetí zapojil do sbírky na podporu léčby a prevence onemocnění rakovinou. Ten letošní Český den proti rakovině byl již patnáctý. Každý ročník je organizován na určité zaměření proti této zákeřné nemoci. Ten letošní výtěžek, bude použit na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výchovy, výzkumu a vybavení onkologických center. I letos se nám podařilo zajistit tři prodejní místa (potraviny Močovice, potraviny Souňov a firma Ptáček Kutná Hora) Celková částka vybraná na těchto místech byla 2.490,- Myslím, že tato částka není zanedbatelná a že bude určitě využita na dobrou věc. Také chci poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se pod záštitou našeho sboru této akce zúčastnili a pomohli nám se zapojením do této sbírky.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Český den proti rakovině

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář