Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soptík Církvice 2013

13. 5. 2013

 

Soptík Církvice 2013
 
V neděli 12.5. se rozjela soutěž Soptík 2013. První kolo se konalo stejně jako v loňském roce v Církvici. Náš sbor zastupovala poprvé čtyři družstva. 1x přípravka, 2x mladší a 1x starší.
            První na start se postavila naše přípravka. V loňském roce zaběhla naše přípravka nejlepší soutěžní čas 37,56s a na to, se nám zatím, nedaří navázat. Družstvo se částečně změnilo a tím i trochu omladilo. Tentokrát děti s časem 54,38 skončily na druhém místě za našim zatím jediným soupeřem -Svatým Mikulášem, který zaběhl pěkný čas 37,25s.
            V další kategorii jsme měli na startu dvě družstva. I v této věkové skupině máme pár nováčků a tak jsme čekali pomalejší časy. V loňském roce skončily mladší děti celkově na 4. místě a náš nejlepší čas byl 21,98s. Naše „B“ zaběhlo časy 27,51s a 26,18s. To byly dva vyrovnané pokusy a určitě je co zlepšovat. „A“ udělalo v prvním pokuse 34,39s a do druhého pokusu muselo jít družstvo naplno s vědomím, že mají na zlepšení. A povedlo se, čas 20,67s  dnes nedokázal nikdo překonat a pro nás začal tento ročník nejlépe, jak mohl .
            V kategorii starších se předvedla jen tři družstva. V loňském roce jsme obsadili celkové 4. místo a náš nejlepší čas byl 18,85s. Naši žáci ukázali dva naprosto vyrovnané pokusy s časem 21,14s a 21,51s. což stačilo na druhé místo. Ještě před posledním pokusem jsme se drželi na vedoucí příčce, ale z ní nás časem 17,93s sesadily Uhlířské Janovice.
            Teď nás čeká 14 dní soutěžní pauza a na další soutěži se sejdeme v Močovicích 26.5. na závěrečném kole hry Plamene.
 
 

Náhledy fotografií ze složky Soptík Církvice 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář