Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody požárnické všestrannosti 2017

17. 5. 2017

Závody požárnické všestrannosti

V pátek 17.3 se konal noční Závod požárnické všestrannosti v Církvici. Z našeho sboru se závodu účastnilo družstvo přípravky, družstvo mladších a dvě družstva starších. Starší Béčko bylo namixované ze starších a mladších dětí.

1. Dubna se sjela družstva do Kutné Hory, aby předvedla své dovednosti v ZPV.

  Naše přípravka zaběhla třetí nejrychlejší čas a díky některým chybám při plnění úkolů obsadila pěkné čtvrté místo.

V kategorii mladších se na trať vydala dvě družstva z našeho sboru. Áčko zaběhlo trať ve čtvrtém nejrychlejším čase a v součtu s trestnými minutami obsadilo osmé místo. Béčko skončilo celkem na patnáctém místě.

Mezi staršíma jsme měli jedno zastoupení. Čas na trati i s přičtením trestných minut stačil na celkové sedmé místo.

 

TM